ارت حافظه بازیابی اطلاعات نرم افزار

آسان به استفاده از کارت حافظه نرم افزار بازیابی اطلاعات بلافاصله بازیابی همه اطلاعات از دست رفته خود را به علت حذف تصادفی ، فرمت دیسک مکرر، نرم افزار آنتی ویروس و دیگر شرایط از دست رفتن داده ها. نرم افزار بازیابی فایل ها از کارت حافظه عمیق اسکن کارت حافظه و بازیابی تمام فایل های از دست رفته و پوشه ها از کارت حافظه است. نرم افزار بازیابی کارت حافظه بازیابی فایل ها و پوشه های از دست رفته و یا حذف شده از انواع فرمت کارت حافظه از جمله SD ، کارت XD ، کارت CF ، کارت MMC ، حافظه miniSD ، کارت حافظه و بازیابی اطلاعات جامع فراهم می کند از همه نوع از کارت های حافظه ( بهبود حافظه کارت XD ، بازیابی فلش کارت ، کارت SD بازیابی و ...) در زمان کمتر.

Share on Facebook

برنامه بازیابی فایل های کارت حافظه می تواند عکس های پاک شده ، عکس ها، فایلهای دیداری ، فیلم ها و فایل های دیگر از کارت حافظه بازیابی حتی زمانی که پیغام خطا رایج نمایش داده شده در صفحه نمایش کامپیوتر در حالی که دسترسی به دستگاه کارت حافظه در کامپیوتر شما. ما همچنین کارت حافظه نرم افزار بازیابی اطلاعات برای کاربران مک ارائه آنچه که برای بازیابی داده های ارزشمند از دست رفته خود را از انواع مختلف کارت حافظه در اپل مکینتاش OS X

واحد پردازش را بهبود به سرعت و به راحتی پیدا کنید:

Memory card recovery Step2 step3
انتخاب حالت ریکاوری   اسکن دستگاه / PC   مشخصات: بهبود داده و ذخیره در هر اجاره مورد نظر از دستگاه ذخیره سازی شما.

بازیابی در موقعیت های مختلف

Software Virus

گسل بشر

از دست دادن داده ها ممکن است در نتیجه از حذف فایل تصادفی ، استفاده نادرست از کارت حافظه و یا حتی فرمت دیسک های مکرر .

Software Virus

نرم افزار آنتی ویروس

نرم افزار درست عمل نمی دلیل عمده ای از داده های منطقی خراب و یا سقوط از کارت حافظه است .

Software Virus

خطاهای سیستم تولید

سیستم اشتباهات از قبیل " درایو فرمت شده " و یا " فرمت در حال حاضر" ممکن است نمایش داده می شود ، هنگامیکه کارت حافظه را به کامپیوتر متصل ایجاد شده است. این خطا را به داده ها در کارت حافظه غیر قابل دسترس.

Software Virus

با توجه به فساد کارت حافظه

اگر شما در حال بیرون کشیدن کارت حافظه را از دوربین دیجیتال یا کارت خوان در انتقال فایل ها ، ممکن است در فساد کارت حافظه منجر شود.

Human Fault

افزایش قدرت

قطع برق ناگهانی نیز ممکن است علت از دست دادن داده ها است . فایل های موجود در کارت حافظه ممکن است از دست داده اگر قطع برق در بین داده ها کپی به سیستم کامپیوتری رخ می دهد.

   

© Copyright memorycarddatarecovery.net ALL RIGHTS RESERVED.