Kodu >> Kaart >> eesti
 

Memory Card Data Recovery Software

Mälukaart andmete taastamise tarkvara taastab kaotatud failid kaustadesse koheselt ja mälukaardilt . Software taastab andmete tõttu kaotatud juhusliku kustutamise, sagedased ketta formaadid , viirusetõrje tarkvara ja muude andmete kadumise olukordades. Mälukaardi taastamine tarkvara sügavalt skaneerib kaardi ja taastab failid ja kaustad mälukaardile. Card taastamise programmi taastab kaotatud või kustutatud faile ja kaustu erinevaid mälukaardi formaate, sealhulgas SD, xD kaart , CF kaart, MMC- kaart , miniSD , microSD kaardi ja annab põhjaliku andmete taastamise igasuguseid mälukaarte ( xd kaardi mälu taastumine , flash kaardi taastamise , SD kaardi taastamine jne) vähem aega.

Mälukaart taastamise programmi taastab pildid , pildid, audio, video ja muude failide mälukaart veateateid ühine Isegi kui kuvatakse arvuti ekraanil pöördumise ajal kaardi arvutisse. Pakume ka mälukaart andmete taastamine tarkvara Mac kasutajad andmete taastamine erinevate mälukaartide Apple Macintosh OS X installitud arvutisse.

Erinevaid taastamine proccess leida kiiresti ja lihtsalt:
Memory card recovery Step2 step3
Vali taasterežiimi   Skannige oma seadme / arvuti   Vaata taaskasutatud andmed ja salvestada soovitud kohas oma mäluseade.

Taastab andmeid erinevates olukordades

Human Fault

Human Fault

Andmete kadu võib olla tingitud juhusliku fail kustutatud , vale käsitsemine või mälukaardile veider sagedased ketta formaat .

 

Süsteemi loodud vigu

Süsteemi loodud vigu

Süsteemi loodud vead: näiteks "drive ei vormindatud " või " suurus nüüd " võib ilmuda , kui mälukaart on arvutiga ühendatud . Need vead teevad andmed mälukaardile ligipääsmatuks.

Virus Software

Virus Software

Rikkis tarkvara on peamine põhjus loogiliselt vigane või kukkus andmeid mälukaardile.

 

Tänu mälukaardi korruptsioon

Tänu mälukaardi korruptsioon

Kui tõmmates mälukaart digikaamera või kaardilugeja kukkumise üleandmise faile , võib see põhjustada mälukaardi korruptsiooni.

Voolukatkestus

Voolukatkestus

Äkiline voolukatkestus võib olla kapõhjus andmete kadu. Failide mälukaardile võib eksida , kui voolukatkestus toimub vahel andmete kopeerimise arvutisüsteemis.