בית >> Sitemap >> עִברִית
 

תוכנה לשחזור נתונים כרטיס זיכרון

תוכנה לשחזור נתונים כרטיס זיכרון משחזרת תיקיות קבצים איבדו באופן מיידיומכרטיס זיכרון. תוכנה משחזרת נתונים איבדו בשל מחיקה בשוגג , פורמטי דיסק תכופים, תוכנת וירוסומצבי אובדן נתונים אחרים. תוכנה לשחזור כרטיס זיכרון עמוקה סורקת את כרטיס האשראי שלךומשחזרת קבצים ותיקיות מכרטיס זיכרון. תכנית הבראת כרטיס משחזרת קבצים שאבדו או נמחקו ותיקיות ממגוון רחב של פורמטי כרטיס הזיכרון כולל SD, כרטיס xD , כרטיס CF , כרטיס MMC, miniSD , כרטיס microSDומספקת שחזור נתונים מקיף מכל הסוגים של כרטיסי זיכרון ( שחזור כרטיס זיכרון XD , פלאש שחזור כרטיס , התאוששות וכו ' כרטיס SD ) בפחות זמן.

תכנית הבראת כרטיס זיכרון משחזרת תמונות , תמונות, קבצי שמע , סרטי וידאו וקבצים אחריםמהודעות שגיאת כרטיס זיכרון נפוצות גם כאשר מוצגים על מסך המחשב בעת הגישה לכרטיס במחשב . כמו כן אנו מספקים תוכנה לשחזור נתונים כרטיס זיכרון עבור משתמשי מקינטוש לשחזר נתונים מסוגים שונים של כרטיסי זיכרוןבApple Macintosh OS X מותקנים במחשב .

Proccess התאוששות ייחודי לאתר במהירות ובקלות:

Memory card recovery Step2 step3
מצב התאוששות בחר   סרוק את המכשיר / המחשב שלך   צפו בהתאושש נתונים ולשמור בכל מיקום רצוי של התקן האחסון שלך.

נתונים משחזרת במצבים שונים

תקלת אנוש

תקלת אנוש

אובדן נתונים עשוי להיות התוצאה של מחיקה בשוגג קובץ, טיפול לא נכון או בפורמט דיסק תכוף מוזרבכרטיס זיכרון.

שגיאות מערכת שנוצרה

שגיאות מערכת שנוצרה

מערכת שנוצרה טעויות : כגון "כונן לא מעוצב " או " גודל החברה " עשוי להיות מוצג , כאשר כרטיס זיכרון מחובר למחשב. טעויות אלה הופכות את הנתונים שבכרטיס הזיכרון לא נגישים .

וירוס תוכנה

וירוס תוכנה

תקלה בתוכנה היאהסיבה העיקרית לנתונים מבחינה הגיונית פגומים או התרסקומכרטיס זיכרון.

בשל שחיתות כרטיס זיכרון

בשל שחיתות כרטיס זיכרון

אם אתה מוציא את כרטיס הזיכרון ממצלמה דיגיטלית או קורא כרטיסים נופל על העברה של קבצים, זה עלול לגרום לשחיתות כרטיס זיכרון.

נחשול מתח

נחשול מתח

הפסקת חשמל פתאומית יכולה להיות גםהסיבה של אובדן נתונים. קבציםבכרטיס הזיכרון עלולים ללכת לאיבוד אם הפסקת החשמל מתרחשת בין העתקת נתוניםלמערכת המחשב.