Mājas >> Lapas karte >> Latvijas
 

Atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru ارت حافظه بازیابی اطلاعات نرم افزار

Viegli izmantot atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru uzreiz atgūst visus jūsu zaudējis datus sakarā ar nejaušu dzēšanu, biežas disku formātus , programmatūras vīrusu un citu datu zudumu gadījumos . Atmiņas kartes failu atgūšana programmatūru dziļi skenē jūsu atmiņas karti un iegūt visus zaudētos failus un mapes no atmiņas kartes . Atmiņas kartes atgūšanas programmatūru atjauno zaudēto vai dzēst failus un mapes no dažādiem atmiņas karšu formātus, ieskaitot SD , xD kartes , CF kartes, MMC kartes, miniSD , microSD karti un nodrošina visaptverošu datu atgūšanu no visām atmiņas kartes veidu ( xD kartes atmiņa atgūšanas , flash kartes atgūšana , SD kartes atgūšanas uc), mazāk laika .

Atmiņas kartes failu atjaunošanas programma var atgūt svītrots fotogrāfijas, attēlus , audio , video un citus failus no atmiņas kartes, pat tad, ja bieži kļūdu ziņojumus redzams uz datora ekrāna, kamēr piekļūstot atmiņas kartes ierīces datorā . Mēs nodrošinām arī atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru Mac lietotājiem , kas , lai atgūtu savu zaudēto precious datus no dažāda veida atmiņas karti uz Apple Macintosh OS X instalēta datorā .

Unikālu atveseļošanās proccess atrast ātri un viegli:

Memory card recovery Step2 step3
Izvēlieties reģenerācijas režīmā   Skenēšanas ierīces / PC   Skatīt atgūt datus un saglabāt jebkurā vēlamajā vietā jūsu uzglabāšanas ierīci.

Atgūst datus dažādās situācijās

תקלת אנוש

cilvēku Fault

Datu zudums var būtrezultāts nejaušu failu dzēšanu , nepareiza atmiņas karšu apstrādi vai pat bieži diska formātā .

שגיאות מערכת שנוצרה

Sistēmas ģenerēts kļūdas

Sistēma ģenerē kļūdas, piemēram, " piedziņas nav formatēts " vai " format tagad " var tikt parādīts , ja atmiņas karte ir savienota ar datoru . Šīs kļūdas padara datus atmiņas kartē nepieejami.

וירוס תוכנה

programmatūra Virus

Programmatūras darbības traucējumu , irgalvenais iemesls, loģiski bojāti vai crashed datus no atmiņas kartes .

בשל שחיתות כרטיס זיכרון

Sakarā ar atmiņas karti korupciju

Ja Jums ir izvelkot atmiņas karti no digitālās kameras vai karšu lasītājs, failu pārsūtīšanas laikā , tas var izraisīt atmiņas kartes korupciju.

נחשול מתח

Jaudas pieaugums

Pēkšņa strāvas zuduma var būtiemesls datu zudumu . Failus, atmiņas kartes, var pazust , ja enerģijas piegādes trūkums rodas no datu kopēšanu datorsistēmā .