خانه >> نقشه سایت >> فارسی
 

ارت حافظه بازیابی اطلاعات نرم افزار

آسان به استفاده از کارت حافظه نرم افزار بازیابی اطلاعات بلافاصله بازیابی همه اطلاعات از دست رفته خود را به علت حذف تصادفی ، فرمت دیسک مکرر، نرم افزار آنتی ویروس و دیگر شرایط از دست رفتن داده ها. نرم افزار بازیابی فایل ها از کارت حافظه عمیق اسکن کارت حافظه و بازیابی تمام فایل های از دست رفته و پوشه ها از کارت حافظه است. نرم افزار بازیابی کارت حافظه بازیابی فایل ها و پوشه های از دست رفته و یا حذف شده از انواع فرمت کارت حافظه از جمله SD ، کارت XD ، کارت CF ، کارت MMC ، حافظه miniSD ، کارت حافظه و بازیابی اطلاعات جامع فراهم می کند از همه نوع از کارت های حافظه ( بهبود حافظه کارت XD ، بازیابی فلش کارت ، کارت SD بازیابی و ...) در زمان کمتر.

برنامه بازیابی فایل های کارت حافظه می تواند عکس های پاک شده ، عکس ها، فایلهای دیداری ، فیلم ها و فایل های دیگر از کارت حافظه بازیابی حتی زمانی که پیغام خطا رایج نمایش داده شده در صفحه نمایش کامپیوتر در حالی که دسترسی به دستگاه کارت حافظه در کامپیوتر شما. ما همچنین کارت حافظه نرم افزار بازیابی اطلاعات برای کاربران مک ارائه آنچه که برای بازیابی داده های ارزشمند از دست رفته خود را از انواع مختلف کارت حافظه در اپل مکینتاش OS X

واحد پردازش را بهبود به سرعت و به راحتی پیدا کنید:

Memory card recovery Step2 step3
انتخاب حالت ریکاوری   اسکن دستگاه / PC   مشخصات: بهبود داده و ذخیره در هر اجاره مورد نظر از دستگاه ذخیره سازی شما.

بازیابی در موقعیت های مختلف

گسل بشر

گسل بشر

از دست دادن داده ها ممکن است در نتیجه از حذف فایل تصادفی ، استفاده نادرست از کارت حافظه و یا حتی فرمت دیسک های مکرر .

خطاهای سیستم تولید

خطاهای سیستم تولید

سیستم اشتباهات از قبیل " درایو فرمت شده " و یا " فرمت در حال حاضر" ممکن است نمایش داده می شود ، هنگامیکه کارت حافظه را به کامپیوتر متصل ایجاد شده است. این خطا را به داده ها در کارت حافظه غیر قابل دسترس.

نرم افزار آنتی ویروس

نرم افزار آنتی ویروس

نرم افزار درست عمل نمی دلیل عمده ای از داده های منطقی خراب و یا سقوط از کارت حافظه است .

با توجه به فساد کارت حافظه

با توجه به فساد کارت حافظه

اگر شما در حال بیرون کشیدن کارت حافظه را از دوربین دیجیتال یا کارت خوان در انتقال فایل ها ، ممکن است در فساد کارت حافظه منجر شود.

فزایش قدرت

فزایش قدرت

قطع برق ناگهانی نیز ممکن است علت از دست دادن داده ها است . فایل های موجود در کارت حافظه ممکن است از دست داده اگر قطع برق در بین داده ها کپی به سیستم کامپیوتری رخ می دهد.