ev >> Site haritası >> Türk
 

Memory Card Data Recovery yazılımı

Hafıza kartı veri kurtarma yazılımı kullanımı kolay, anında yanlışlıkla silinmesi , sık disk formatları , yazılım virüs ve diğer veri kaybı durumlarında tüm kayıp veri kurtarır . Hafıza kartı dosyaları alma yazılımı derinden hafıza kartı tarar ve hafıza kartındaki tüm kayıp dosya ve klasörleri almak . Hafıza kartı kurtarma yazılımı , SD , xD kartı, CF kart , MMC kart , miniSD , microSD kart dahil bellek kartı formatlarını çeşitli kayıp veya silinmiş dosyaları ve klasörleri geri yükler ve hafıza kartları her türlü ( xd kart bellek kurtarma kapsamlı veri kurtarma sağlar daha kısa sürede flash kart kurtarma, SD kart kurtarma vs .)

Memory card file recovery program can recover deleted photos, pictures, audios, videos and other files from memory card even when common error messages displayed on the computer screen while accessing the memory card device on your PC. We also provide memory card data recovery software for mac users what to recover their lost precious data from different types of memory card on Apple Macintosh OS X installed computer.

Çabuk ve kolay bulmak için benzersiz bir kurtarma proccess:

Memory card recovery Step2 step3
Select recovery mode   Cihazınız / PC Tarama   Görünüm olarak kurtarılan veri ve depolama aygıtı herhangi İstenilen yerde kaydedin.

Çeşitli durumlarda veri kurtarır

İnsan Hata

İnsan Hata

Veri kaybı yanlışlıkla dosya silme , yanlış bellek kartı kullanım hatta sık sık disk formatınınsonucu olabilir .

Sistem oluşturulan hataları

Sistem oluşturulan hataları

Sistem böyle " sürücü biçimlendirilmiş değil " ya da hafıza kartıbilgisayara bağlandığında " formatı artık " , görüntülenebilir gibi hatalar oluşturdu . Bu hatalarhafıza kartındakiverileri erişilemez hale.

yazılım Virüs

yazılım Virüs

Yazılım arızalı bellek kartından mantıklı bozuk veya çöktü verilerinönemli nedenidir.

Nedeniyle hafıza kartı yolsuzluk

Nedeniyle hafıza kartı yolsuzluk

Eğer dosya transferi sırasında dijital fotoğraf makinesi veya kart okuyucuhafıza kartını çekerek , bu hafıza kartı bozulmasına neden olabilir .

Güç dalgalanma

Güç dalgalanma

Ani elektrik kesintisi de veri kaybınedeni olabilir . Elektrik kesintisibilgisayar sistemine veri kopyalama arasında oluşursahafıza kartındaki dosyaları kaybolabilir.