будинки >> Карта сайту >> український
 

Карта пам'яті відновлення даних програмне забезпечення

Проста у використанні карти пам'яті відновлення даних програмне забезпечення миттєво відновлює всі втрачені дані через випадкового видалення , часті форматів дисків , вірус програмного забезпечення та інших ситуаціях втрати даних. Карти пам'яті файли пошуку програмного забезпечення глибоко сканує карту пам'яті і витягувати всі втрачені файли і папки з карти пам'яті. Відновлення карти пам'яті програмне забезпечення відновлює втрачені або видалені файли і папки з різних форматів карт пам'яті , включаючи SD , XD карти , CF , MMC , MiniSD , MicroSD карти і забезпечує всебічну і відновити дані з усіх типів карт пам'яті ( відновлення пам'яті XD карти , відновлення флеш-карти , SD карти відновлення і т.д.) в більш короткі терміни.

Програма для відновлення файлів Карта пам'яті може відновити вилучені фотографії , картинки , аудіо , відео та інші файли з карти пам'яті , навіть якщо Загальні повідомлення про помилки , які відображаються на екрані комп'ютера під час доступу до пристрою карт пам'яті на ПК. Ми також надаємо карти пам'яті відновлення даних програмне забезпечення для користувачів Mac Що відновити свої втрачені дорогоцінні дані з різних типів карт пам'яті на Apple Macintosh OS X встановлено комп'ютер .

унікальний відновлення ПРОЦЕС знайти швидко і легко:

Memory card recovery Step2 step3
Виберіть режим відновлення   Сканування пристрою / PC   Подивитися відновлені дані і зберегти в будь-якому бажаному місці вашого пристрою зберігання даних.

Відновлює дані в різних ситуаціях

несправність людини

несправність людини

Втрата даних може бути результатом випадкового видалення файлів , неправильного поводження з карт пам'яті або навіть частим форматі диска.

Системні генерується помилки

Системні генерується помилки

Система генерується помилки , такі як " диск не відформатовано " або " формат тепер " може не відображатися , коли карта пам'яті підключений до комп'ютера. Ці помилки зробити дані на карті пам'яті недоступні.

програмне забезпечення Вірус

програмне забезпечення Вірус

Програмного збою є основною причиною логічно пошкоджених або розбитих даних з карти пам'яті.

Через корупцію карти пам'яті

Через корупцію карти пам'яті

Якщо ви витягуючи карту пам'яті з цифрової камери або пристрою читання карт під час передачі файлів , це може призвести до корупції карти пам'яті.

Через стрибок напруги

Через стрибок напруги

SРаптового збою живлення також може бути причиною втрати даних. Файли на карті пам'яті можуть бути втрачені , якщо стався збій харчування між копіювання даних в комп'ютерній системі .